Tabulky:       Hráčské statistiky   Pavouk turnaje
Zápasy dle - týmu: č. turnaje: haly: kategorie:

Rozpis zápasů

Část turnaje Kód Datum & čas Hala Domácí Výsledek Hosté
Muži - Skupina D MSD1 21.07.2018 09:00 Lokomotiva I FAT PIPE Pohoda 1:3 Zvadlý listy
Muži - Skupina C MSC1 21.07.2018 09:00 SPŠE I Fbc Plzeň Letná 4:7 GALACTICOS
Muži - Skupina A MSA1 21.07.2018 09:00 SPŠE II T.J. Sokol Koterov 7:7 Skvrňany West End
Muži - Skupina B MSB1 21.07.2018 09:00 Lokomotiva IV - SG Fialove Kobry Globo Gym 9:3 IBK FATMANI
Muži - Skupina D MSD2 21.07.2018 09:30 Lokomotiva I Matfyz 1:9 SLAVOJ
Muži - Skupina C MSC2 21.07.2018 09:30 SPŠE I FBC Vikings 3:4 ACP
Muži - Skupina A MSA2 21.07.2018 09:30 SPŠE II TJ Tlučná 4:7 Gladiátor Team Beroun
Muži - Skupina B MSB2 21.07.2018 09:30 Lokomotiva IV - SG Sokol Křimice 4:0 USK Akademik Cheb
Muži - Skupina E MSE1 21.07.2018 10:00 Lokomotiva I Západočeská drť 9:0 Flyers Susice
Muži - Skupina G MSG1 21.07.2018 10:00 SPŠE I (Ne)ovzdušněný Radiátors 10:2 Gang Medvídka Pú
Muži - Skupina H MSH1 21.07.2018 10:00 SPŠE II TSITSIPAS 14:5 Fbc Dark junikors
Muži - Skupina F MSF1 21.07.2018 10:00 Lokomotiva IV - SG Fbc Go-Go Horšovský Týn 5:2 FbC Bory
Ženy - Skupina A ŽSA1 21.07.2018 10:00 SH Slavia VŠ Plzeň Downi z vysiny 9:0 Black Angels
Muži - Skupina E MSE2 21.07.2018 10:30 Lokomotiva I Lázeňští Šviháci 4:7 Cirkus Bucanero
Muži - Skupina G MSG2 21.07.2018 10:30 SPŠE I FC Vylen 3:3 HC Florbálek
Muži - Skupina H MSH2 21.07.2018 10:30 SPŠE II Young Boys Plzeň 2:12 Nemáme na to
Muži - Skupina F MSF2 21.07.2018 10:30 Lokomotiva IV - SG Sochorův statek 10:2 Osmá minuta
Ženy - Skupina A ŽSA2 21.07.2018 10:30 SH Slavia VŠ Plzeň Namaste 5:2 UTD
Muži - Skupina D MSD3 21.07.2018 11:00 Lokomotiva I Watch Dogs 3:1 FAT PIPE Pohoda
Muži - Skupina B MSB3 21.07.2018 11:00 SPŠE I PJJB 0:8 Fialove Kobry Globo Gym
Muži - Skupina C MSC3 21.07.2018 11:00 SPŠE II Přeštice 2:3 Fbc Plzeň Letná
Muži - Skupina A MSA3 21.07.2018 11:00 Lokomotiva IV - SG PREDATORS 1:9 T.J. Sokol Koterov
Ženy - Skupina B ŽSB1 21.07.2018 11:00 SH Slavia VŠ Plzeň Žrouti 3:3 Diamanty
Muži - Skupina D MSD4 21.07.2018 11:30 Lokomotiva I Zvadlý listy 8:3 Matfyz
Muži - Skupina B MSB4 21.07.2018 11:30 SPŠE I IBK FATMANI 5:8 Sokol Křimice
Muži - Skupina C MSC4 21.07.2018 11:30 SPŠE II GALACTICOS 9:4 FBC Vikings
Muži - Skupina A MSA4 21.07.2018 11:30 Lokomotiva IV - SG Skvrňany West End 5:4 TJ Tlučná
Ženy - Skupina B ŽSB2 21.07.2018 11:30 SH Slavia VŠ Plzeň TEAM ŠŤÁVY 3:9 #holkyzvenkova
Muži - Skupina D MSD5 21.07.2018 12:00 Lokomotiva I SLAVOJ 3:2 Watch Dogs
Muži - Skupina B MSB5 21.07.2018 12:00 SPŠE I USK Akademik Cheb 1:6 PJJB
Muži - Skupina C MSC5 21.07.2018 12:00 SPŠE II ACP 4:6 Přeštice
Muži - Skupina A MSA5 21.07.2018 12:00 Lokomotiva IV - SG Gladiátor Team Beroun 6:5 PREDATORS
Ženy - Skupina A ŽSA3 21.07.2018 12:00 SH Slavia VŠ Plzeň Downi z vysiny 5:2 Namaste
Muži - Skupina H MSH3 21.07.2018 12:30 Lokomotiva I Ask Puzzle 1:13 TSITSIPAS
Muži - Skupina F MSF3 21.07.2018 12:30 SPŠE I FBC Hippos Kožlany 0:3 Fbc Go-Go Horšovský Týn
Muži - Skupina G MSG3 21.07.2018 12:30 SPŠE II Skupinová Terapie 2:3 (Ne)ovzdušněný Radiátors
Muži - Skupina E MSE3 21.07.2018 12:30 Lokomotiva IV - SG Plecky IBK 2:6 Západočeská drť
Ženy - Skupina A ŽSA4 21.07.2018 12:30 SH Slavia VŠ Plzeň Black Angels 0:5 UTD
Muži - Skupina H MSH4 21.07.2018 13:00 Lokomotiva I Fbc Dark junikors 8:8 Young Boys Plzeň
Muži - Skupina F MSF4 21.07.2018 13:00 SPŠE I FbC Bory 3:5 Sochorův statek
Muži - Skupina G MSG4 21.07.2018 13:00 SPŠE II Gang Medvídka Pú 10:8 FC Vylen
Muži - Skupina E MSE4 21.07.2018 13:00 Lokomotiva IV - SG Flyers Susice 7:5 Lázeňští Šviháci
Ženy - Skupina B ŽSB3 21.07.2018 13:00 SH Slavia VŠ Plzeň Žrouti 9:2 TEAM ŠŤÁVY
Muži - Skupina H MSH5 21.07.2018 13:30 Lokomotiva I Nemáme na to 3:3 Ask Puzzle
Muži - Skupina F MSF5 21.07.2018 13:30 SPŠE I Osmá minuta 3:4 FBC Hippos Kožlany
Muži - Skupina G MSG5 21.07.2018 13:30 SPŠE II HC Florbálek 7:3 Skupinová Terapie
Muži - Skupina E MSE5 21.07.2018 13:30 Lokomotiva IV - SG Cirkus Bucanero 5:2 Plecky IBK
Ženy - Skupina B ŽSB4 21.07.2018 13:30 SH Slavia VŠ Plzeň Diamanty 3:6 #holkyzvenkova
Muži - Skupina C MSC6 21.07.2018 14:00 Lokomotiva I Fbc Plzeň Letná 10:2 FBC Vikings
Muži - Skupina A MSA6 21.07.2018 14:00 SPŠE I T.J. Sokol Koterov 3:4 TJ Tlučná
Muži - Skupina B MSB6 21.07.2018 14:00 SPŠE II Fialove Kobry Globo Gym 11:3 Sokol Křimice
Muži - Skupina D MSD6 21.07.2018 14:00 Lokomotiva IV - SG FAT PIPE Pohoda 5:1 Matfyz
Ženy - Skupina A ŽSA5 21.07.2018 14:00 SH Slavia VŠ Plzeň UTD 3:8 Downi z vysiny
Muži - Skupina C MSC7 21.07.2018 14:30 Lokomotiva I GALACTICOS 5:3 ACP
Muži - Skupina A MSA7 21.07.2018 14:30 SPŠE I Skvrňany West End 6:7 Gladiátor Team Beroun
Muži - Skupina B MSB7 21.07.2018 14:30 SPŠE II IBK FATMANI 10:3 USK Akademik Cheb
Muži - Skupina D MSD7 21.07.2018 14:30 Lokomotiva IV - SG Zvadlý listy 9:8 SLAVOJ
Ženy - Skupina A ŽSA6 21.07.2018 14:30 SH Slavia VŠ Plzeň Black Angels 2:7 Namaste
Muži - Skupina C MSC8 21.07.2018 15:00 Lokomotiva I FBC Vikings 2:3 Přeštice
Muži - Skupina A MSA8 21.07.2018 15:00 SPŠE I TJ Tlučná 3:4 PREDATORS
Muži - Skupina B MSB8 21.07.2018 15:00 SPŠE II Sokol Křimice 3:5 PJJB
Muži - Skupina D MSD8 21.07.2018 15:00 Lokomotiva IV - SG Matfyz 3:5 Watch Dogs
Ženy - Skupina B ŽSB5 21.07.2018 15:00 SH Slavia VŠ Plzeň #holkyzvenkova 3:7 Žrouti
Muži - Skupina G MSG6 21.07.2018 15:30 Lokomotiva I (Ne)ovzdušněný Radiátors 6:4 FC Vylen
Muži - Skupina E MSE6 21.07.2018 15:30 SPŠE I Západočeská drť 9:5 Lázeňští Šviháci
Muži - Skupina F MSF6 21.07.2018 15:30 SPŠE II Fbc Go-Go Horšovský Týn 7:2 Sochorův statek
Muži - Skupina H MSH6 21.07.2018 15:30 Lokomotiva IV - SG TSITSIPAS 19:1 Young Boys Plzeň
Ženy - Skupina B ŽSB6 21.07.2018 15:30 SH Slavia VŠ Plzeň Diamanty 5:1 TEAM ŠŤÁVY
Muži - Skupina G MSG7 21.07.2018 16:00 Lokomotiva I Gang Medvídka Pú 7:3 HC Florbálek
Muži - Skupina E MSE7 21.07.2018 16:00 SPŠE I Flyers Susice 0:5 Cirkus Bucanero
Muži - Skupina F MSF7 21.07.2018 16:00 SPŠE II FbC Bory 5:8 Osmá minuta
Muži - Skupina H MSH7 21.07.2018 16:00 Lokomotiva IV - SG Fbc Dark junikors 2:10 Nemáme na to
Muži - Skupina G MSG8 21.07.2018 16:30 Lokomotiva I FC Vylen 6:5 Skupinová Terapie
Muži - Skupina E MSE8 21.07.2018 16:30 SPŠE I Lázeňští Šviháci 7:7 Plecky IBK
Muži - Skupina F MSF8 21.07.2018 16:30 SPŠE II Sochorův statek 7:5 FBC Hippos Kožlany
Muži - Skupina H MSH8 21.07.2018 16:30 Lokomotiva IV - SG Young Boys Plzeň 3:6 Ask Puzzle
Muži - Skupina C MSC9 21.07.2018 17:00 Lokomotiva I ACP 1:9 Fbc Plzeň Letná
Muži - Skupina A MSA9 21.07.2018 17:00 SPŠE I Gladiátor Team Beroun 2:10 T.J. Sokol Koterov
Muži - Skupina B MSB9 21.07.2018 17:00 SPŠE II USK Akademik Cheb 3:16 Fialove Kobry Globo Gym
Muži - Skupina D MSD9 21.07.2018 17:00 Lokomotiva IV - SG SLAVOJ 2:4 FAT PIPE Pohoda
Muži - Skupina C MSC10 21.07.2018 17:30 Lokomotiva I Přeštice 2:5 GALACTICOS
Muži - Skupina A MSA10 21.07.2018 17:30 SPŠE I PREDATORS 1:5 Skvrňany West End
Muži - Skupina B MSB10 21.07.2018 17:30 SPŠE II PJJB 6:6 IBK FATMANI
Muži - Skupina D MSD10 21.07.2018 17:30 Lokomotiva IV - SG Watch Dogs 5:4 Zvadlý listy
Muži - Skupina G MSG9 21.07.2018 18:00 Lokomotiva I HC Florbálek 1:2 (Ne)ovzdušněný Radiátors
Muži - Skupina E MSE9 21.07.2018 18:00 SPŠE I Cirkus Bucanero 1:6 Západočeská drť
Muži - Skupina F MSF9 21.07.2018 18:00 SPŠE II Osmá minuta 5:9 Fbc Go-Go Horšovský Týn
Muži - Skupina H MSH9 21.07.2018 18:00 Lokomotiva IV - SG Nemáme na to 4:12 TSITSIPAS
Muži - Skupina G MSG10 21.07.2018 18:30 Lokomotiva I Skupinová Terapie 6:5 Gang Medvídka Pú
Muži - Skupina E MSE10 21.07.2018 18:30 SPŠE I Plecky IBK 3:5 Flyers Susice
Muži - Skupina F MSF10 21.07.2018 18:30 SPŠE II FBC Hippos Kožlany 3:4 FbC Bory
Muži - Skupina H MSH10 21.07.2018 18:30 Lokomotiva IV - SG Ask Puzzle 8:4 Fbc Dark junikors
Muži - Předkolo 1 (1/64) 1/64-1 22.07.2018 09:00 Lokomotiva I PREDATORS 8:2 USK Akademik Cheb
Muži - Předkolo 1 (1/64) 1/64-3 22.07.2018 09:00 SPŠE I ACP 4:2 Matfyz
Muži - Předkolo 1 (1/64) 1/64-4 22.07.2018 09:00 SPŠE II SLAVOJ 3:4 FBC Vikings
Muži - Předkolo 1 (1/64) 1/64-2 22.07.2018 09:00 Lokomotiva IV - SG IBK FATMANI 5:2 TJ Tlučná
Muži - Předkolo 1 (1/64) 1/64-5 22.07.2018 09:30 Lokomotiva I Lázeňští Šviháci 2:10 FbC Bory
Muži - Předkolo 1 (1/64) 1/64-7 22.07.2018 09:30 SPŠE I FC Vylen 4:1 Young Boys Plzeň
Muži - Předkolo 1 (1/64) 1/64-8 22.07.2018 09:30 SPŠE II Fbc Dark junikors 5:0 Skupinová Terapie
Muži - Předkolo 1 (1/64) 1/64-6 22.07.2018 09:30 Lokomotiva IV - SG FBC Hippos Kožlany 2:4 Plecky IBK
Muži - Předkolo 2 (1/32) 1/32-1 22.07.2018 10:00 Lokomotiva I Skvrňany West End 5:4 ACP
Muži - Předkolo 2 (1/32) 1/32-2 22.07.2018 10:00 Lokomotiva IV - SG Sokol Křimice 2:5 FBC Vikings
Muži - Předkolo 2 (1/32) 1/32-3 22.07.2018 10:00 SPŠE I Přeštice 2:3 PREDATORS
Muži - Předkolo 2 (1/32) 1/32-4 22.07.2018 10:00 SPŠE II FAT PIPE Pohoda 8:2 IBK FATMANI
Muži - Předkolo 2 (1/32) 1/32-5 22.07.2018 10:30 Lokomotiva I Flyers Susice 3:1 FC Vylen
Muži - Předkolo 2 (1/32) 1/32-6 22.07.2018 10:30 Lokomotiva IV - SG Osmá minuta 9:3 Fbc Dark junikors
Muži - Předkolo 2 (1/32) 1/32-7 22.07.2018 10:30 SPŠE I HC Florbálek 7:3 FbC Bory
Muži - Předkolo 2 (1/32) 1/32-8 22.07.2018 10:30 SPŠE II Ask Puzzle 3:7 Plecky IBK
Ženy - Předkolo (1/8) Ž1/8-1 22.07.2018 11:00 Lokomotiva I UTD 7:1 TEAM ŠŤÁVY
Ženy - Předkolo (1/8) Ž1/8-2 22.07.2018 11:00 Lokomotiva IV - SG Diamanty 6:0 Black Angels
Muži - Šestnáctifinále 1/16-3 22.07.2018 11:00 SPŠE I Fbc Plzeň Letná 2:3 FAT PIPE Pohoda
Muži - Šestnáctifinále 1/16-4 22.07.2018 11:00 SPŠE II Zvadlý listy 14:1 PREDATORS
Muži - Šestnáctifinále 1/16-1 22.07.2018 11:30 Lokomotiva I T.J. Sokol Koterov 4:5 FBC Vikings
Muži - Šestnáctifinále 1/16-2 22.07.2018 11:30 Lokomotiva IV - SG PJJB 4:3 Skvrňany West End
Muži - Šestnáctifinále 1/16-7 22.07.2018 11:30 SPŠE I Gang Medvídka Pú 5:7 Plecky IBK
Muži - Šestnáctifinále 1/16-8 22.07.2018 11:30 SPŠE II Nemáme na to 3:4 HC Florbálek
Muži - Šestnáctifinále 1/16-5 22.07.2018 12:00 Lokomotiva I Cirkus Bucanero 3:6 Osmá minuta
Muži - Šestnáctifinále 1/16-6 22.07.2018 12:00 Lokomotiva IV - SG Sochorův statek 10:2 Flyers Susice
Ženy - Čtvrtfinále Ž1/4-1 22.07.2018 12:30 Lokomotiva I #holkyzvenkova 3:4 UTD
Ženy - Čtvrtfinále Ž1/4-2 22.07.2018 12:30 Lokomotiva IV - SG Namaste 5:4 Diamanty
Muži - Osmifinále 1/8-3 22.07.2018 12:30 SPŠE I GALACTICOS 8:1 Plecky IBK
Muži - Osmifinále 1/8-4 22.07.2018 12:30 SPŠE II Watch Dogs 5:1 HC Florbálek
Muži - Osmifinále 1/8-1 22.07.2018 13:00 Lokomotiva I Gladiátor Team Beroun 6:7 Osmá minuta
Muži - Osmifinále 1/8-2 22.07.2018 13:00 Lokomotiva IV - SG Fialove Kobry Globo Gym 10:3 Sochorův statek
Muži - Osmifinále 1/8-7 22.07.2018 13:00 SPŠE I (Ne)ovzdušněný Radiátors 4:5 FAT PIPE Pohoda
Muži - Osmifinále 1/8-8 22.07.2018 13:00 SPŠE II TSITSIPAS 6:2 Zvadlý listy
Muži - Osmifinále 1/8-5 22.07.2018 13:30 Lokomotiva I Západočeská drť 8:2 FBC Vikings
Muži - Osmifinále 1/8-6 22.07.2018 13:30 Lokomotiva IV - SG Fbc Go-Go Horšovský Týn 7:2 PJJB
Muži - Čtvrtfinále 1/4-1 22.07.2018 14:00 Lokomotiva I Osmá minuta 3:7 Fialove Kobry Globo Gym
Muži - Čtvrtfinále 1/4-2 22.07.2018 14:00 Lokomotiva IV - SG GALACTICOS 4:1 Watch Dogs
Muži - Čtvrtfinále 1/4-3 22.07.2018 14:30 Lokomotiva I Západočeská drť 5:0 Fbc Go-Go Horšovský Týn
Muži - Čtvrtfinále 1/4-4 22.07.2018 14:30 Lokomotiva IV - SG FAT PIPE Pohoda 5:10 TSITSIPAS
Ženy - Semifinále Ž1/2-1 22.07.2018 15:00 Lokomotiva I Downi z vysiny 8:3 UTD
Ženy - Semifinále Ž1/2-2 22.07.2018 15:00 Lokomotiva IV - SG Žrouti 4:3 Namaste
Muži - Semifinále 1/2-1 22.07.2018 15:30 Lokomotiva I Fialove Kobry Globo Gym 11:0 Západočeská drť
Muži - Semifinále 1/2-2 22.07.2018 15:30 Lokomotiva IV - SG GALACTICOS 7:6 TSITSIPAS
Ženy - O 3. místo ŽO3 22.07.2018 16:00 Lokomotiva I UTD 3:2 Namaste
Muži - O 3. místo MO3 22.07.2018 16:30 Lokomotiva I Západočeská drť 8:5 TSITSIPAS
Ženy - Finále ŽFIN 22.07.2018 17:00 Lokomotiva I Downi z vysiny 4:5 Žrouti
Muži - Finále MFIN 22.07.2018 17:30 Lokomotiva I Fialove Kobry Globo Gym 7:4 GALACTICOS

Copyright © 2018 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek